מי אני? למה אני?

 אני דורון, ואני חיי ונושם את האינטרנט מגיל 15. בעשור האחרון זה גם המקצוע שלי – מתכנת וורדפרס וומפתח ווב. ליוותי עשרות עסקים, קטנים וגדולים החל משלבי התכנון של אתר חדש, העיצוב, הביצוע, התחזוקה והקידום. אני אוהב את מה שאני עושה, אוהב אתגרים חדשים, לפגוש לקוחות מעניינים, וללוות עסקים – להשתמש בידע והנסיון שלי כדי לעזור לעסקים לצמוח
דורון ניסים - מומחה וורדפרס

דברים שעשיתי

  • think.org.il – אתר עבור Tassiyeds – ארגון חינוך לאומי. נבנה ב-WP וערכת עיצוב מותאמת אישית.
  • Woocommerce <> Sap Sync – תוסף וורדפרס מותאם אישית לסנכרון בין SAP ל-Woocommerce.
  • giraffedatalab.com – אתר עבור Giraffedatalab – צוות בכיר של G-STAT, החברה המובילה בישראל לניתוח ולמידת מכונה במשך 20 שנה. נבנה ב-WP וערכת עיצוב מותאמת אישית.
  • wpUniverseפרוייקט אישי. מנוע חיפוש מותאם אישית עבור מפתחי וורדפרס ומפתחי אתרים, נבנה באמצעות alpin.js ו-Google Search REST API.
  • לוח שנה להורים חילוניםפרוייקט בהתנדבות. לוח שנה דינמי, מבוסס על JS ועובד עם WP כבסיס הנתונים. שימוש נרחב ב- WP Rest API.
  • 100years.think.org.il – פרויקט נוסף עבור Tassiyeds. היסטוריה של החשמל בישראל. נבנה ב-WP וערכת עיצוב מותאמת אישית.
  • hku-tlv.org – אתר לשלוחה הישראלית של ביה"ס לעסקים מהונקונג – HKU Business School. תבנית מותאמת אישית, עם אפשרות לפילטור קורסים.
  • שדות המופשט – אתר האינטרנט של "שדות ההפשטה" במוזיאון הישראלי, ירושלים.
  • אתנחתא בדפני – בית להורים וילדים בלב שכונת טירת שלום שבנס ציונה.

דברים שכתבתי

צ'קליסט לתחזוקת אתר וורדפרס

סיכום לממהרים: ⚠️ לפני כל פעולה וודאו שיש עדכון או תעבדו על סביבת פיתוח בצעו עדכונים קבועים לתבנית, תוספים ולגרסאת הליבה. הורידו תוספים מיותרים. התקינו תוסף אבטחה הפכו את האתר למהיר ע"י הקטנת משקל התמונות ושימוש ב CACHE. כנסו ל SEARCH CONSOLE ובידקו בעיות כגון עמודי 404, או עמודים שלא

קרא עוד »

תיקון אתר וורדפרס – שלבים לאבחון תקלות וביצוע תיקונים למשתמש הלא מקצועי

תקלות הן חלק אינטגרלי בכל מערכת. תקלה באתר יכולה להיות מאוד מתסכלת, במיוחד שהפתרון לא נראה באופק. אתרי וורדפרס משלבים בתוכם מספר אלמנטים שהופכים את העניין למועד לתקלות שונות ומשונות. אם נתקלתם בתקלה כזו – אולי האתר הפסיק לעבוד פתאום וקיבלתם מסך לבן, או שהאתר "נשבר" או הודעות שגיאה מוזרות

קרא עוד »

האם אני צריך מומחה וורדפרס?​

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן שמשמשת כיום כבסיס לכ 80% מהאתרים בעולם. ניתן לבנות איתה החל מאתרי תדמית קטנים, ועד אתרי איקומרס מורכבים וכל מה שבאמצע. אם יש לכם אתר, בסבירות גבוהה הוא בנוי על וורדפרס. מרגע קבלת האתר המשימות הנדרשות כדי לתחזק אותו, וכדי לשפר אותו רק הולכות ונערמות.

קרא עוד »